Przejdź do treści

Pozycjonowanie
stron internetowych

Katowice, Śląsk

Celem usługi pozycjonowania strony internetowej - SEO Śląsk - jest poprawa pozycji w wynikach wyszukiwarki, a w dalszej perspektywie zwiększenie liczby odwiedzin na stronie internetowej firmy i poprawa relacji biznesowych z klientami. Nasza agencja interaktywna w ramach usługi pozycjonowania stron internetowych zadba o czytelność wizerunku w Internecie (np. Mapy Google z trasami dojazdu, godziny pracy). 

Co nas wyróżnia:

 • jasno określone cele na etapie przygotowania i wdrożenia strategii pozycjonowania i świadczenia wszelkich usług związanych z SEO (i nie tylko)
 • cena uzależniona od efektu (jeśli nie osiągniemy założonych celów, klient nie ponosi kosztów)
 • możliwość wprowadzenia dodatkowego progu ograniczającego koszty
 • comiesięczny, przejrzysty raport z efektu naszych prac

Etapy współpracy:

 • wstępny wybór fraz pod pozycjonowanie
 • ocena proponowanych fraz, optymalizacja, szacowanie ruchu
 • zawarcie umowy
 • optymalizacja strony internetowej (cały okres umowy) pod kątem uzyskania lepszych wyników SEO
 • inne prace związane z pozycjonowaniem strony internetowej (cały okres umowy)

» Czym jest SEO?
Głównym zadaniem SEO, czy też pozycjonowania jest dostosowywanie witryny klienta w taki sposób, aby uzyskiwała, jak najlepsze wyniki podczas wyszukiwania danych fraz w witrynie Google, które są składową strony internetowej klienta.


Na pierwszy rzut oka – czarna magia, prawda?
…a więc czym w praktyce jest pozycjonowanie stron internetowych:


Właściciel firmy „X” zajmuje się usługami transportowymi. Posiada stronę internetową, na której zawarte są informacje na temat jego działalności. Jednakże by firma właściciela firmy „X” posiadała wysoką pozycję w wyszukiwarce Google podczas wyszukiwania przez potencjalnych klientów usług transportowych, strona firmy „X” musi posiadać odpowiednie treści, które będą pozwalały na powiązanie firmy „X” z poszukiwanymi usługami.


W tym momencie wkraczamy MY i przystępujemy do następujących działań:

 • Po pierwsze musimy poznać Twoją branżę i rynek, na którym bazuje Twoja firma – tj. zakres działań, obszar usług, typ produktu oraz grupę odbiorców, do której chcemy dotrzeć.
 • Po drugie analizujemy frazy za pośrednictwem, których potencjalni klienci będą mogli znaleźć Twoją firmę w wyszukiwarce.
 • Następnie przystępujemy do działania, czyli optymalizacji Twojej strony internetowej, tak by jak najlepiej odpowiadała wymaganym kryteriom.


Czym jest optymalizacja strony internetowej?
Jest to szereg działań, na które składają się między innymi:
» Edycja treści tak by zawierały frazy kluczowe dla pozycjonowania umożliwiające znalezienie Twojej firmy w Google oraz dopasowanie wyglądu strony tak by w pierwszej kolejności wyszukiwarka mogła sczytać informacje potrzebne do pozycjonowania strony.
» Ujednolicenie wizerunku firmy w internecie, tj. kompatybilność strony internetowej firmy z wizytówką Google oraz mapami Google.

 

Obszar naszej działalności: siedziba naszej firmy znajduje się w Katowicach, jednakże jak na firmę informatyczną przystało - dla nas odległość, to nie problem :) 

#PozycjonowanieKatowice #PozycjonowanieStron #SEOKatowice #PozycjonowanieStronŚląsk

Nie wiesz czego potrzebujesz?

Facebook