Przejdź do treści

Nasze

motto

"Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem, dopóki nie odniesie sukcesu"

Mark Twain

Nasze atuty

1

Kompleksowa oferta

Realizujemy komplet usług związanych z budową strony WWW - grafika, programowanie, hosting, domeny, pozycjonowanie / promocja, fotografia, wieloletnie wsparcie techniczne dla zrealizowanych projektów. Jeden kompleksowy wykonawca pozwala skrócić proces i oszczędza Twój cenny czas.

2

Intuicyjność

Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy by aktualizować treści na stronie WWW. Naszą ambicją jest by osoba ze znajomością obsługi Worda mogła wykonać typowe zmiany na stronie bez potrzeby dodatkowego szkolenia. Ponad 10 lat rozwijamy intuicyjny system zarządzania stroną WWW.

3

Kreatywność

Masz nietypowe potrzeby - chętnie pomożemy. Posiadamy zespół programistów i doświadczenie w realizacji niecodziennych projektów. Zrealizowaliśmy między innymi: system zapisów dla oświaty, system elektronicznego cmentarza, ogólnopolską bazę nasion, system automatycznie modyfikujący oprogramowanie sterowników ECU i wiele innych.

4

Bezpieczeństwo

Bardzo istotne zagadnienie. Z dumą oświadczamy, że w ciągu 16 lat działalności nie odnotowaliśmy żadnego włamania. Naszym celem jest bezpieczeństwo bez konieczności nieustannych aktualizacji. Uważamy, że lepiej zrobić raz a dobrze niż nieustannie poprawiać niedociągnięcia.

O nas

Naszym celem jest nawiązanie wieloletniej współpracy z klientem a setki zadowolonych klientów to najważniejsze osiągnięcie w 16-to letniej działalności.  Wierzymy że wysoka jakość usług, rzetelność i uczciwość sprawią że również Ty zostaniesz z nami na wiele lat. Poza typowymi stronami WWW realizujemy nietypowe systemy bazodanowe i inne.

Uważamy że wykonanie strony internetowej to początek drogi. Wysoka pozycja w wyszukiwarkach, aktualne treści, dostępność z różnych urządzeń i stabilność działania to kluczowe kwestie jeśli projektowana strona / aplikacja internetowa ma przynieść realne korzyści. Oferujemy kompleksowy pakiet usług związany nie tylko z wykonaniem ale i późniejszym utrzymaniem strony WWW.

Ze względu na lokalizację siedziby w Katowicach, naszą działalność koncentrujmy na terenie śląska (Katowice, Chorzów, Sosnowiec i okolice) lecz obsługujemy klientów z obszaru całej Polski. Od kilku lat bierzemy udział w Kieleckich targach SacroExpo.

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego.
Ponad 20 lat doświaczenia w IT, między innymi jako inżynier systemowy, inżynier bezpieczeństwa, programista i menedżer projektu.

Informatyk, studia na Uniwersytecie Śląskim ukończył w 2003 r. W branży informatycznej pracuje od 1997 r. W 2000 r. założył własną firmę zajmującą się szeroko rozumianymi usługami w branży IT ze szczególnym naciskiem na projektowanie stron internetowych. Od 2014 roku współwłaściciel spółki Tech-Studio zajmującej się projektowaniem stron i aplikacji internetowych.

Łukasz Fujarski

programista

l.fujarski@tech-studio.pl

Robert Halama

programista

r.halama@tech-studio.pl

Kacper Ramenda

programista

k.ramenda@tech-studio.pl

Feliks Michalski

grafik

f.michalski@tech-studio.pl

Jacek Kuśmierzak

właściciel / programista

602 186 820

jkusmierzak@tech-studio.pl

Dawid Sojda

właściciel / designer

600 933 400

dsojda@tech-studio.pl

Opinie klientów

Adam Dylus

Dyrektor żłobka miejskiego w Katowicach

Dziękujemy Tech-Studio za stworzenie elektronicznego systemu zapisów do Oddziałów Żłobka Miejskiego w Katowicach, umożliwiającego bezproblemowy, wygodny dla rodziców, całoroczny nabór do naszych placówek. Dzięki przyjętym i wdrożonym rozwiązaniom, wiele czynności zostało zautomatyzowanych, a lista wniosków stała się przejrzysta dla rodziców i administratora. System umożliwia również szeregowanie wniosków w zależności od zadanych opcji (np. daty oczekiwanego przyjęcia, wieku dziecka, itp.), co ułatwia wszelkie czynności sprawozdawcze.

Facebook