Przejdź do treści

Co oferujemy?

Nasza agencja interaktywna oferuje ponad 16 lat doświadczenia w projektowaniu stron internetowych, systemów baz danych itp. Obszar naszego działania to nie tylko Katowice, Chorzów, Gliwice, Sosnowiec, Tychy - blisko 300 zadowolonych klientów z całego kraju świadczy o jakości naszych usług.

Najlepsze rekomendacje?

Uczciwość, ciężka praca i zaufanie tworzą fundamenty stałej współpracy. Większość naszych klientów współpracuje z nami przez lata, realizując kolejne projekty.

Gwarancja sukcesu?

To proste: dołączasz do naszego zepsołu. Każde zrealizowane zlecenie to dla nas wiedza i doświadczenie, a dla zleceniodawcy sprawdzone usługi wysokiej jakości. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, dzięki czemu masz możliwość wpływania na projekt na każdym etapie realizacji.

"Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem,
dopóki nie odniesie sukcesu"

Mark Twain

Nasz zespół

Jacek Kuśmierzak

właściciel

projektant programista

Dawid Sojda

właściciel

grafik

Łukasz Gorzelańczyk

programista

Łukasz Fujarski

programista

Aleksandra Kubiak

biuro

Opinie naszych klientów

Co nas wyróżnia?

Intuicyjność

Tworzone przez nas strony internetowe mogą być obsługiwane przez osobę z podstawowymi umiejętnościami obsługi komputera, bez konieczności dodatkowego przeszkolenia. Najbardziej intuicyjny, autorski system CMS na rynku.

Kompleksowa oferta

Nasza agencja interaktywna oferuje usługi powiązane z budową stron internetowych: systemy bazodanowe, hosting, pozycjonowanie, fotografia, logotyp - wszystko, co potrzebne, by nasi klienci otrzymali kompletny produkt, w pełni spełniający ich oczekiwania.

Bezpieczeństwo

Dla nas to bardzo ważne zagadnienie, z dumą możemy powiedzieć, że nie odnotowaliśmy żadnego włamania do naszego oprogramowania.

Otrzymałeś

kod rabatowy

o wartości:

100 zł


Termin ważności:

3 dni


KOD RABATOWY:

DHl3G5JH4


Zadzwoń!

32 733-39-42


Napisz do nas
Witaj!
Mam coś
dla Ciebie!

Otrzymałeś kod rabatowy

100zł


Termin ważności:

3 dni


KOD RABATOWY:

DHl3G5JH4


Napisz do nas
Mam
coś dla Ciebie!

Twój kod: DHl3G5JH4

Zamknij

Twój kod: DHl3G5JH4

Zamknij