Przejdź do treści

Co oferujemy?

Nasza agencja interaktywna oferuje ponad 16 lat doświadczenia w projektowaniu stron internetowych, systemów baz danych itp. Obszar naszego działania to nie tylko Katowice, Chorzów, Gliwice, Sosnowiec, Tychy - blisko 300 zadowolonych klientów z całego kraju świadczy o jakości naszych usług.

Najlepsze rekomendacje?

Uczciwość, ciężka praca i zaufanie tworzą fundamenty stałej współpracy. Większość naszych klientów współpracuje z nami przez lata, realizując kolejne projekty.

Gwarancja sukcesu?

To proste: dołączasz do naszego zepsołu. Każde zrealizowane zlecenie to dla nas wiedza i doświadczenie, a dla zleceniodawcy sprawdzone usługi wysokiej jakości. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, dzięki czemu masz możliwość wpływania na projekt na każdym etapie realizacji.

"Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem,
dopóki nie odniesie sukcesu"

Mark Twain

Nasz zespół

Jacek Kuśmierzak

właściciel

projektant programista

Dawid Sojda

właściciel

grafik

Łukasz Gorzelańczyk

programista

Łukasz Fujarski

programista

Martyna Paprotna

grafika / biuro

Opinie naszych klientów

Co nas wyróżnia?

Intuicyjność

Tworzone przez nas strony internetowe mogą być obsługiwane przez osobę z podstawowymi umiejętnościami obsługi komputera, bez konieczności dodatkowego przeszkolenia. Najbardziej intuicyjny, autorski system CMS na rynku.

Kompleksowa oferta

Nasza agencja interaktywna oferuje usługi powiązane z budową stron internetowych: systemy bazodanowe, hosting, pozycjonowanie, fotografia, logotyp - wszystko, co potrzebne, by nasi klienci otrzymali kompletny produkt, w pełni spełniający ich oczekiwania.

Bezpieczeństwo

Dla nas to bardzo ważne zagadnienie, z dumą możemy powiedzieć, że nie odnotowaliśmy żadnego włamania do naszego oprogramowania.