Przejdź do treści

Co oferujemy?

Ponad 16 lat doświadczenia w projektowaniu stron internetowych. Obszar naszego działania to nie tylko Katowice, Chorzów, Gliwice, Sosnowiec - blisko 300 zadowolonych klientów z całego kraju świadczy o jakości naszych usług

Najlepsze rekomendacje?

Uczciwość, ciężka praca i zaufanie tworzą fundamenty stałej współpracy. Większość naszych klientów współpracuje z nami przez lata, realizując kolejne projekty.

Gwarancja sukcesu?

To proste: dołączssz do naszego zepsołu. Każde zrealizowane zlecenie to dlas nas wiedza i doświadczenie, a dla zleceniodawcy sprawdzone usługi wysokiej jakości. Jestesmy w stałym kontakcie z klientem, dzięki czemu masz możliwość wpływania na projekt na każdym etapie realizacji.

Nasz zespół

Jacek Kuśmierzak

właściciel

projektant programista

Dawid Sojda

właściciel

grafik

Bartosz Skrajniak

programista

Łukasz Gorzelańczyk

programista

Marta Paczuła

grafik

Opinie naszych klientów

 

Co nas wyróżnia?

Intuicyjność – tworzone przez nas strony internetowe mogą być obsługiwane przez osobę z podstawowymi umiejętnościami obsługi komputera, bez konieczności dodatkowego przeszkolenia.

Bezpieczeństwo – dla nas to bardzo ważne zagadnienie, z dumą możemy powiedzieć, że nie odnotowaliśmy żadnego włamania do naszego oprogramowania.

Kompleksowa oferta – oferujemy usługi powiązane z budową stron internetowych: systemy bazodanowe, hosting, pozycjonowanie, fotografia, redakcja i tłumaczenie tekstów, logotyp – wszystko, co potrzebne, by nasi klienci otrzymali kompletny produkt, w pełni spełniający ich oczekiwania.

 

 

 

Otrzymałeś

kod rabatowy

o wartości:

100 zł


Termin ważności:

3 dni


KOD RABATOWY:

DHl3G5JH4


Zadzwoń!

32 733-39-42


Napisz do nas
Witaj!
Mam coś
dla Ciebie!

Otrzymałeś kod rabatowy

100zł


Termin ważności:

3 dni


KOD RABATOWY:

DHl3G5JH4


Napisz do nas
Mam
coś dla Ciebie!

Twój kod: DHl3G5JH4

Zamknij

Twój kod: DHl3G5JH4

Zamknij