Przejdź do treści

''Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem, dopóki nie odniesie sukcesu.''


Mark Twain

 

 

 

Firma jest twoim oczkiem w głowie? Doskonale rozumiesz więc nasz zapał i zaangażowanie, aby jak najlepiej zaprezentować ją na rynku.

Co oferujemy? Ponad 16 lat doświadczenia w projektowaniu stron internetowych. Obszar naszego działania to nie tylko Katowice, Chorzów, Gliwice, Sosnowiec – blisko 300 zadowolonych klientów z całego kraju świadczy o jakości naszych usług.

Najlepsze rekomendacje? Uczciwość, ciężka praca i zaufanie tworzą fundamenty stałej współpracy. Większość naszych klientów współpracuje z nami przez lata, realizując kolejne projekty.

Gwarancja sukcesu? To proste: dołączasz do naszego zespołu. Każde zrealizowane zlecenie to dla nas wiedza i doświadczenie, a dla zleceniodawcy sprawdzone usługi wysokiej jakości. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, dzięki czemu masz możliwość wpływania na projekt na każdym etapie realizacji.

Ty wiesz, CO chcesz osiągnąć, my wiemy JAK. 

 

 

 

Nasz zespół

Dawid Sojda

właściciel
grafik

Jacek Kuśmierzak

właściciel
projektant
prog.

Klaudia Zięba

grafik, biuro

Bartosz Skrajniak

programista

Łukasz Gorzelańczyk

programista

Marta Paczuła

grafik

 

Co nas wyróżnia?

Intuicyjność – tworzone przez nas strony internetowe mogą być obsługiwane przez osobę z podstawowymi umiejętnościami obsługi komputera, bez konieczności dodatkowego przeszkolenia.

Bezpieczeństwo – dla nas to bardzo ważne zagadnienie, z dumą możemy powiedzieć, że nie odnotowaliśmy żadnego włamania do naszego oprogramowania.

Kompleksowa oferta – oferujemy usługi powiązane z budową stron internetowych: systemy bazodanowe, hosting, pozycjonowanie, fotografia, redakcja i tłumaczenie tekstów, logotyp – wszystko, co potrzebne, by nasi klienci otrzymali kompletny produkt, w pełni spełniający ich oczekiwania.

 

 

Otrzymałeś kod rabatowy o wartości 100zł

ważny 3 dni

Twój kod:DHl3G5JH4


Telefon: 32 733-39-42

Napisz do nas

Twój rabat

Otrzymałeś kod rabatowy o wartości 100zł

ważny 3 dni

Twój kod:DHl3G5JH4


Telefon: 32 733-39-42

Napisz do nas

Twój rabat

Twój kod: DHl3G5JH4

Zamknij

Twój kod: DHl3G5JH4

Zamknij