UWAGA - TRYB ROZSZERZONEJ DIAGNOSTYKI
POMOC
Poligrafia

Oferujemy profesjonalne projekty logotypów i wizytówek dla parafii. Wykonujemy księgi parafialne, teczki, tablice informacyjne, kalendarze i  banery o estetycznym wyglądzie. Projektami zajmuje się  zespół doświadczonych osób, co zapewnia sprawne  wykonanie grafik do wszystkich zamówionych produktów. Zajmujemy się całym przedsięwzięciem na każdym etapie produkcji od projektu graficznego do wysyłki gotowych wydruków w potrzebnym nakładzie.

Wizytówki

W naszej ofercie znajdują się wizytówki w bardzo estetycznej i przejrzystej formie. Szczególnie przydają się one przy prowadzeniu kancelari parafialnej. W przyjemny sposób prezentują dane kontaktowe parafii, a także na przykład godziny otwarcia kancelarii. Całość, dzięki niewielkiemu formatowi pozwala w wygodny sposób przekazać parafianom, lub innym interesantom, potrzebne informacje. Ponadto subtelny i przyjemny dla oka design zachęca do kontaktu.


Księgi parafialne

Wykonane przez nas księgi parafialne zawierają przydatne formaty wpisywania danych. Możliwy jest także import i wydruk danych wpisanych do elektronicznego systemu zarządzania parafią - Parochialis. Dzięki temu księgi są znacznie bardziej przejrzyste i estetyczne, niż pisane ręcznie dokumenty. Zapewniamy również wysokiej jakości oprawę introligatorską. Atrakcyjny, profesjonalny wygląd dokumentów parafialnych przysłuży się łatwiejszemu i przyjemniejszemu prowadzeniu kancelari.

Kliknij ten plik, aby uzyskać POMOC ZDALNĄ
Kliknij ten plik, aby uzyskać POMOC ZDALNĄ

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.


Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Wiara.org.pl, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/204.