UWAGA - TRYB ROZSZERZONEJ DIAGNOSTYKI
Ikona informacyjna
POMOC
Ikona kuli ziemskiej trzymanej w rękach Ikona kuli ziemskiej trzymanej w rękach

Dedykowane szablony

Nasze szablony stron ww zostały stworzone z myślą o parafiach, przy uwzględnieniu specyfiki i typowych wymagań.
Już od ponad osiemnastu lat
Tech-Studio tworzy strony i systemy dla parafii w całej Polsce. Zapewniamy wysoką jakość produktów, łatwość obsługi i profesjonalne wsparcie.

Moduły parafialne

Dedykowane parafiom opcje pozwalają na indywidualne dopasowanie strony www według potrzeb.
Ikona puzzli Ikona puzzli
Zdjęcie koscioła parafii w Skawicy

Pakiet podstawowy

 

Strona parafialna w wersji podstawowej.

Dostosowana do smartfonów / tabletów (responsywna) strona internetowa dla parafii wraz z systemem zarządzania treścią.

Standardowe zakładki w menu: Start, Historia parafii, Duszpasterstwo, Grupy parafialne, Galeria, Aktualności, Kontakt.

Ponadto: przygotowanie banerów z dostarczonych zdjęć, wypełnienie strony parafialnej treścią, osadzenie formularza kontaktowego i mapy wraz ze wskazówkami dojazdu.

Dodatkowe moduły

Każdą stronę parafialną można rozbudować o dodatkowe moduły. Dzięki temu, strona internetowa przygotowana jest pod konkretne potrzeby parafii.

Przyjmowanie Komunii Świętej w kościele

Okresy Liturgiczne

 

 

System automatycznie "wykrywa" bieżący okres liturgiczny i dostosowywuje do niego banery oraz kolorystykę strony parafialnej.
Dostępne są specjalne banery m.in. na Adwent, Boże Narodzenie, Wielki Post, Wielkanoc a także na uroczystości Objawienia Pańskiego, Bożego Ciała, NSPJ, nabożeństwa majowe, październikowe i wiele innych.

Zdjęcie mównicy w kościele

Aktualności z diecezji

 

Moduł wyświetlający najnowsze aktualności z diecezji. Dzięki niemu, parafianie są na bieżąco informowani o wszystkim co dotyczy diecezji - najnowszych wiadomościach, informacjach, historiach, ogłoszeniach oraz nadchodzących wydarzeniach.

Zdjęcie osoby wypełniającej kalendarz

Kalendarz

 

Nasz kalendarz nie tylko automatycznie wyświetla wszystkie święta liturgiczne, ale pozwala również na wprowadzanie samodzielnie ważnych wydarzeń parafialnych, np. spotkania, rekolekcje.
Dodatkowo możliwa jest synchronizacja intencji z sytemem Parochialis, dzięki czemu raz wprowadzone intencje w systemie Parochialis wyświetlają się również w kalendarzu na stronie parafialnej.

Zdjęcie kościoła

Pozostałe moduły

 

Strona internetowa parafii może być wyposażona również w inne dodatkowe moduły, m.in: liturgia - który prezentuje czytania liturgiczne na każdy dzień; chrzty, śluby, nekrologi - który po wpisaniu imienia i nazwiska prezentuje informacje w atrakcyjnej szacie graficznej; 

Google Analitics - dostarcza pełną analitykę strony parafialnej (np. kiedy i które podstrony są najczęściej odwiedzane) opartą o silnik Google; 

Instagram lub Twitter Papieża Franciszka - prezentuje aktualne wpisy papieża w mediach społecznościowych (w języku polskim).

To nie wszystko! Pozostałe proponowane moduły prezentujemy podczas spotkania.

Zdjęcie osoby trzymającej aparat Dodatkowo

Fotografia obiektów sakralnych

 

Wykonujemy profesjonalne fotografie kościołów oraz otoczenia. Zdjęcia są wykonywane w nowoczesnej technice HDR, która uwypukla kolory i wydobywa piękno fotografowanych obiektów. Można zamówić pełną dokumentację fotograficzną kościoła i elementów wyposażenia.
Wykonujemy także panoramy oraz wirtualne wycieczki.

Kontakt w sprawie fotografii:
694 180 322

Referencje

"Parafianie są zadowoleni z nowej strony internetowej naszej parafii wykonanej przez Tech-Studio. Dzięki nieskomplikowanemu systemowi zarządzania stroną co tydzień uaktualniane są ogłoszenia, na bieżąco są wstawiane nowe zdjęcia do galerii. Dzięki modułom takim jak tweety papieskie, liturgia na dany dzień czy intencje modlitewne strona żyje i służy parafianom w sposób praktyczny"

Ks. Jerzy Matoga, proboszcz w parafii Wapienica

"Firma Tech-Studio profesjonalnie wywiązała się ze stworzenia naszej strony parafialnej. Zlecenie zostało wykonane w krótkim czasie oraz w stałym kontakcie między nami. Szczerze polecamy firmę i doceniamy wyczucie w tematyce sakralnej"

Ks. Tomasz Cuber, Parafia Świętego Mikołaja w Szewnie

"Firma Tech-Studio wykonała stronę internetową dla naszej parafii. Współpraca przebiegała w sposób profesjonalny, zamówienie zrealizowano w bardzo krótkim czasie. Dzięki prostemu systemowi zarządzania stroną możemy ją w każdej chwili dowolnie aktualizować"

Ks. Stanisław Joneczko, proboszcz w parafii Kamesznica

"Polecam firmę Tech-Studio, która wykonała dla naszej parafii profesjonalną stronę internetową. Nareszcie mamy stronę, która jest na bieżąco uaktualniana. Obsługa strony jest prosta. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest moduł pielgrzymkowy"

Ks. Adam Wycisk, proboszcz parafii Katowice - Dąb

"Jestem bardzo zadowolony z nowej strony internetowej wykonanej przez Tech-Studio. Strona jest czytelna, przejrzysta; nawet starsi parafianie potrafią z niej korzystać. Bardzo przydają się cotygodniowe ogłoszenia parafialne"

Ks. Grzegorz Kotyczka, proboszcz w Parafii Ducha św. w Chorzowie

"Jestem zadowolony z usług firmy Tech-Studio, która wykonała dla nas stronę parafialną. Wielką zaletą są piękne zdjęcia zrobione przez profesjonalnego fotografa współpracującego z Tech-Studio. Strona zmienia wygląd z każdym okresem liturgicznym. Parafianie i goście mają teraz w każdej chwili dostęp do aktualnych ogłoszeń i zdjęć"

Ks. Lesław Przepłata, proboszcz w Parafii Goczałkowice

"Polecam firmę Tech-Studio, która wykonała dla naszej parafii profesjonalną stronę internetową. Dzięki swojemu doświadczeniu wiedzą, jakie elementy są najbardziej przydatne dla użytkowników. Strona parafialna staje się miejscem, gdzie ludzie mogą wziąć praktyczny udział w życiu parafii: cotygodniowe ogłoszenia, aktualne zdjęcia z wydarzeń, możliwość wysłania intencji modlitewnych, liturgia słowa na każdy dzień itd."

Ks. Dariusz Borowiec, proboszcz w parafii Brzozowice

“Wykonana dla nas strona internetowa jest bardzo łatwa w zarządzaniu treściami, a przy tym wzbogacona o wiele modułów. Strona jest zorganizowana w bardzo uporządkowany oraz intuicyjny sposób. Szczerze polecamy”

Ks. Jerzy Grąbkowski, proboszcz w parafii Praszka

Kliknij ten plik, aby uzyskać POMOC ZDALNĄ
Kliknij ten plik, aby uzyskać POMOC ZDALNĄ

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.


Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Wiara.org.pl, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/204.