UWAGA - TRYB ROZSZERZONEJ DIAGNOSTYKI
POMOC

Strony przygotowane na indywidualne
zamówienie

 

Z chęcią przygotujemy dla Parafii stronę zaprojektowaną od początku do końca z myślą o indywidualnych potrzebach konkretnej parafii. Nasz zespół skontaktuje się z parafią, aby wspólnie ustalić najważniejsze aspekty danego projektu, chętnie i sprawnie przeprowadzając przez proces projektowy.Laptop z wyświetlonym zdjęciem kościoła
Opcja ekonomiczna - szablony
Zdjęcie kościoła

Pakiet podstawowy

 

Pakiet podstawowy jest bazą, na której zbudowana jest każda znaszych stron. Zapewnia on wszystkie podstawowe elementy, które są potrzebne na stronie parafialnej. Nasze strony nawet w formie podstawowej prezentują się profesjonalnie i interesująco, jednak istnieje możliwość rozbudowania o dodatkowe moduły, dopasowując stronę do indywidalnych potrzeb.

Ministrant i kapłan podczas ceremonii religijnych

W Pakiecie Podstawowym Otrzymujesz:

 

Dostosowaną do smartfonów (responsywną) stronę internetową wraz z systemem zarządzania treścią.

Standardowe zakładki w menu: Start, Historia parafii, Duszpasterstwo, Grupy parafialne, Galeria, Aktualności, Kontakt.

Cena obejmuje: przygotowanie banerów z dostarczonych zdjęć, wypełnienie strony treścią, osadzenie formularza kontaktowego i mapy wraz ze wskazówkami dojazdu.

Szablony Premium

Nasze najczęściej wybierane przez Parafie szablony. Współczesny i staranny wygląd sprawia, że strona prezentuje się profesjonalnie - zachęcając Parafian do zapoznania się z zamieszczonymi treściami. Nie zapominamy jednak o Parafianach w różnym wieku, dlatego nasze strony są łatwe w obsłudze, a dodatkowo teksty na stronach są dostosowane do różnych potrzeb, np. można powiększyć tekst, albo zwiększyć kontrast.

Współczesny wygląd nie wpływa na prostotę obsługi naszych stron. Jest ona intuicyjna również dla osoby obsługującej stronę - z łatwością samodzielnie można wrzucić nowy artykuł, albo dodać zdjęcia do galerii. Dodatkowo, znając nasz system z innych szablonów, użytkownik nie będzie miał żadnych trudności z szablonami Premium - mechanizm ich działania jest identyczny i stawia na prostotę.

Szablony Standard

Szablon 1 jest szablonem badzo uporządkowanym, czystym i czytelnym. Polecamy go w szczególności, kiedy istotne jest wstawienie dużej ilości tekstów na stronę.

Szablon 2 kładzie duży nacisk na zdjęcia i sprawia, że wszystkie umieszczone grafiki są ładnie wyeksponowane. Jednocześnie treści są czytelne i nie są przytłoczone obrazkami.

Szablon 3 polecamy, jeśli istotne jest, żeby i obrazki, i treści stanowiły równoważne elementy strony. Jest to szablon, który wygląda elegancko, ale jednocześnie nie jest nudny.

Dodatkowe moduły
Ministrant i kapłan podczas ceremonii religijnych

Moduł "Ministranci"

 

Moduł umożliwiacjący zarządzanie planem służby ministrantów.

Umożliwia tworzenie i edycję grup ministranckich (animator i członkowie grupy). Dla utworzonych w ten sposób grup można przydzielić plan służby, wybierając z kalendarza datę oraz godzinę służby.

System automatycznie usuwa przeterminowane plany służby (np. w poniedziałek 20 stycznia jest kasowany plan służby z niedzieli 19 stycznia).

Plan służby w tygodniu ustalany jest indywidualnie dla każdej mszy (można przypisać ministranta do dnia tygodnia i godziny mszy świętej).

Dane te można w każdej chwili łatwo edytować i kasować.

Dekoracja kwiatowa na grobie z cmentarzem w tle

eCmentarz

 

System zarządzania cmentarzem umożliwiający elektroniczną ewidencję grobów.
Oferuje m.in. pełną ewidencję grobów, osób pochowanych, a także osób opiekujących się grobami.

Pomaga zarządzać rozliczeniami za utrzymanie grobów. Wyświetla rocznice śmierci przypadające w bieżącym tygodniu.

Platforma umożliwia kontrolę opłat za miejsca na cmentarzu. Automatycznie wysyła powiadomienia do kancelarii parafialnej oraz opiekuna grobu o nadchodzącym terminie płatności.

Umożliwia prezentację wyszukiwanego grobu na mapie Google lub podanie lokalizacji (sektor/rząd/kwatera).

Nauka przy otwartym laptopie

Intencje z Parochialis

 

Nasz system eKancelarii zbiera w jednym miejscu wszystkie potrzebne informacje. Automatycznie wyświetla raz wprowadzone dane wszędzie tam, gdzie się powtarzają, np. raz uzupełniony kalendarz będzie się wyświetlał tak samo w każdym miejscu.

 

Jedna z istotniejszych opcji to generowanie ogłoszeń duszpasterskich i intencji w oparciu o wprowadzone dane - dzięki temu można szybko zamieścić treści na stronie oraz wydrukować je i zawiesić na tablicy ogłoszeń.

 

Oferujemy również indywidualne wzory wydruków dla intencji i ogłoszeń parafialnych - zobacz przykładowy wydruk.

 

Więcej o Parochialis można przeczytać tutaj.

Watykan z lotu ptaka

Pielgrzymki

 

Moduł ułatwiający zarządzanie pielgrzymkami. Pozwala na dodawanie pielgrzymek, ich opisu i typu (np. autokarowa, rowerowa, piesza, inna).

Wyświetla ilość miejsc wolnych / zajętych. Po zapisaniu się kolejnej osoby na pielgrzymkę wartości te są aktualizowane, a informacja o nowym zgłoszeniu wysyłana e-mailem do kancelarii parafialnej.

System pozwala na podgląd i edycję listy osób zapisanych na pielgrzymkę z uwzględnieniem daty i godziny zgłoszenia, opłaty za pielgrzymkę itp.

Osoba słuchająca podcastu i notująca w notatniku

Moduł audio

 

Moduł, dzięki któremu możliwe jest udostępnianie plików dzwiękowych w wygodny sposób. Dodatkowo pozwala na dokładne opisanie każdego pliku - dzięki temu można bardzo starannie poukładać zamieszczone pliki.

Proboszcz wypełniający księgę

Moduł szybkich wpłat

 

Moduł umożliwiający organizowanie zbiórek na konkretny cel, na przykład na remont ołtarza. Pasek postępu rośnie z każdą wpłatą i na bieżąco informuje o tym, na jakim etapie jest dana zbiórka.

Sprzęt elektroniczny rozłożony na biurku

Pozostałe moduły

 

Strona może być wyposażona również w inne dodatkowe moduły, m.in:

  • quiz - co tydzień przygotowujemy pytania związane z niedzielnym czytaniem, które można wykorzystać np. podczas lekcji religii, zachęcając najmłodszych parafian do zapoznania się z treścią Ewangelii,
  • liturgia - prezentuje czytania liturgiczne na każdy dzień,
  • chrzty, śluby, nekrologi - po wpisaniu imienia i nazwiska prezentuje informacje w atrakcyjnej szacie graficznej,
  • prośby - pozwala wysłać prośbę o modlitwę. Moduł zabezpieczony przed niechcianymi wpisami (moderacja),
  • zarządzanie użytkownikami - pozwala na utworzenie dodatkowego użytkownika i przydzielenie uprawnień do części strony (np. tylko do grup parafialnych lub do określonej grupy, galerii itp.),
  • Google Analitics - dostarcza pełną analitykę strony (np. kiedy i które podstrony są najczęściej odwiedzane) opartą o silnik Google,
  • Instagram lub Twitter Papieża Franciszka - prezentuje aktualne wpisy papieża w mediach społecznościowych (w języku polskim).
Kliknij ten plik, aby uzyskać POMOC ZDALNĄ
Kliknij ten plik, aby uzyskać POMOC ZDALNĄ

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.


Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Wiara.org.pl, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/204.